Kedves Kiscserkészek, Cserkészek és Szülők!
Közeledik a csapat évzáró kirándulása, amelyre mi már lelkesen készülünk!
Gentbe utazunk, ahol közös városi felfedezéssel és izgalmas játékokkal zárjuk majd le ezt az élményekben gazdag cserkészévet.
📅 A legfontosabb tudnivalók:
- Találkozó: Június 20., szombat, 9:30
- Helyszín: Gare de Bruxelles-Central (Központi pályaudvar), a jegypénztárak előtt. (Innen a vonat indulása előtt közösen megyünk le a vágányhoz.)
- Érkezés vissza: Ugyanide, a 17:17-kor beérkező vonattal.
- Költségek: Az utazás árát a féléves tagdíj már tartalmazza.
🎒 Mit hozzatok magatokkal?
- Étel/ital: Egész napra elegendő szendvicsebéd és innivaló.
- Időjárásnak megfelelő öltözet: Mivel egész nap a szabadban leszünk, esős idő esetén esőkabáttal, meleg időben pedig naptejjel és sapkával készüljetek!
📝 Jelentkezés:
Hogy lássuk a pontos létszámot, kérjük, feltétlenül regisztráljatok az alábbi linken:
https://forms.gle/RTgbvXbwUwNefie66
Várunk titeket nagyon sok szeretettel!
Jó munkát!
A csapatvezetők


