Évzáró csapattúra mindenkinek

Kedves Kiscserkészek, Cserkészek, Szülők!

Közeledik a csapat évzáró kirándulása, amelyre mi már lelkesen készülünk és amit idén Gentben tartunk, játékosan felfedezzük a várost, így zárjuk ezt az élményekben gazdag cserkészévet.

Június 20-án, szombaton 9:00-kor találkozunk a Bruxelles-Central pályaudvar jegypénztáránál. Ide érkezünk vissza várhatóan a 16:40-es vonattal. A vonat indulása előtt közösen megyünk le a vágányhoz.

A jelentkezés már lejárt,de az űrlapot még lehet szerkeszteni.
https://forms.gle/RTgbvXbwUwNefie66
Aki nem jön azt kérjük írja át a jelentkezést vagy jelezze az info@cserkesz.be címen. Aki a megadott határidőn túl jelentkezett még jöhet(12-e dél), ám lemaradt a csoportos jegyről, nekik a jegypénztárnál kell jegyet venniük az útra (köszönjük a megértést).

Az utazás költsége a féléves tagdíjban benne van.

Kérjük, hogy a napra szendvicsebédet és innivalót hozzatok magatokkal! Egész nap a szabadban leszünk, ezért esős idő esetén esőkabáttal, meleg idő esetén pedig naptejjel és sapkával készüljetek.

Köszönettel:

a csapatvezetők